Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mik a tapasztalatai...

Kinek mik a tapasztalatai ezzel kapcsolatban!? Tejelválaszást serkentő teakeverék! (többi lent)

Figyelt kérdés
Én a laktoherb teát vettem meg, van aki ezt használta? Van aki ezt használta? Mikor kell elkezdeni inni? Még 1hetem van a kiírt dátumig és páran mondták hogy már el kellet volna kezdenem inni! A másik kérdésem is lenne a mellápoló krémmel kapcsolatba! Garmastan krémet vettem, eről tapasztalatok? Ezt már el keztem használni! Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. aug. 27. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia én azt tanácsolom, hogy neki ne állj inni teát, mert barátnőm neki állt szülés után rögtön és minden baja volt úgy fájtak a mellei, mert amúgy is lett volna teje... Én csak akkor iszom, ha kevésnek érezem, és általában így is hat és a mai napig szopizik a lányom :-). Bőven ráérsz akkor elkezdeni inni, ha nincs elég tejed.

A krémmel kapcsolatban nem tudok mit mondani, mert én nem használtam semmilyet.

Könnyű és gyors szülést kívánok :-)

egy 11 hós kislány anyukája

2013. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy majd szülés után ha nem lesz tejem! Köszönöm a tanácsod! :)
2013. aug. 27. 12:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Én csak szülés után kezdtem el inni. Bevittem már egy pár filtert a kórházba. Lehet csak a dm-ben legalább 4 féle teát venni, többfélét kipróbáltam, szerintem (ízre is) az Alnatura Stilltee-je a legjobb. Érdemes majd azt is kipróbálni.
2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ha szükség lesz rá és ez nem válik be akkor kiprobálom azt is! Köszönöm a válaszod! :)
2013. aug. 27. 13:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson tejserkentőt szedni/inni, amíg meg nem szültél. Ha szülés után 2-3. napig nem történik meg a belövellés, akkor elkezdheted. De nagy szívás lenne, ha rengeteg tejed lenne amúgy is, és még rá is dob a tea. Picike baba nem sokat szopizik, fejhetnél, szenvedhetnél vele. Szerintem a krémet is ráérsz akkor használni, ha érzed, hogy fáj a szoptatás. Az első napokban érdemes, mert akkor még kicsit ügyetlenek a babák, de aztán bele fogtok jönni mindketten, és jó esetben nem is lesz rá szükség.
2013. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A teát nem fogom elkezdeni ha nincs rá szükség! A krémet azért használom ártani csak nem ártok vele! Köszönöm a válaszod :)
2013. aug. 27. 22:46
 7/17 anonim ***** válasza:

én most hagytam abba ezt a teát, mert az 1 hós picimnek őrülten fájt a pocija. azóta nem fáj!

ha iszod, csak akkor kezdheted, ha már van tejed, különben bedurran a melled...

2013. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2013. aug. 28. 10:54
 9/17 anonim válasza:
Nálam a teák semmit sem segítetek, szerintem megbízhatatlan a hatóanyag tartalmuk, nem véletlen, hogy nincs is feltűntetve rajtuk semmi konkrétum.
2013. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem! Az elején biztos nem fogom használni, csak ha tényleg szükség lesz rá!! Kinek mikor indult be a teje szülés után??
2013. aug. 29. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!