Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, miért nem tudok szoptatni?

Figyelt kérdés

A fiam 5 hetes. amikor hazahoztam, sárga volt, nem volt ereje enni, csak aludt, és aludt. amikor ciciztettem, nem is szívta elég erősen, meg el is aludt folyton. ezért fejtem a tejemet, és üvegből adtam neki. gondoltam ördögi kör, ha nem eszik eleget, akkor nem jön ki a sárgaságból, ha sárga, nem eszik. szóval gondoltam még mindig jobb így, mint ha nem enne eleget.


ez így ment 3 hétig. 2 hete elkezdtem napközben szoptatni, de éjjel maradtunk az üvegnél, mert nem bírt eleget enni, csak maximum 2 órára eleget, ezért, hogy aludni is tudjak, adtam neki üvegből (azzal 4 órákat is elvolt)


most 3-4 napja rátértem,hogy csak cici van éjjel is. enni még mindig elég sokáig eszik, de úgy tűnik kiüríti a melleimet, mert nem tudok fejni utána. ráadásul jelzi, hogy üres, mert morgolódni kezd,és leveszi a száját róla. akkor cicit cserélünk.


a baj ott van, hogy utána egy órán keresztül nyüglődik, mintha fájna a hasa (valószínű fáj is neki, mert húzkodja a lábát és vígasztalhatatlan) aztán van hogy nagy nehezen elalszik, van, hogy nem. és nagyon sokat bukik. (nagyon nehezen büfizik, akkor is csak egy picikét)


ma megpróbáltam megetetni megint üvegből. azonnal elaludt utána, semmi baja, és alszik közel 3 órája, holott reggel 8tól kb délután 5ig sírt folyamatosan.


mi lehet a probléma? a lassú evés ciciből? megfájdul a hasa, mert sokáig eszik? vagy nem lakhat jól?

de akkor miért nem tudok fejni? (egyébként elég tejem van, az biztos, 2 óránként 120akat le tudok fejni, meg sem eszik annyit, tele a mélyhűtő)


2013. júl. 31. 19:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

most 1-2 napja talán jobb, de eddig 12 órákat ébren volt egyhuzamban. most infacolt adunk neki, ami valamicskét használ, de nem az igazi.

rendeltem ma Angliából az eredeti gripe watert, mert mindenki azt dícséri, de kapni nem lehet sehol. mi külföldön élünk, itt is csak az új fajta van, amit 3 éves kortól lehet adni.

remélem az többet segít majd.

2013. aug. 11. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!