Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Strandon megszoptatnád a...

Strandon megszoptatnád a gyermeked (0-6 hos korig ) amig kizárolagosan anyatejes? Mert én igen

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 11:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Hát köszi a 0 % -ot kedveseim. :)

Csak mert van még nő, aki a mellei látványát a férjének meg a gyerekeinek szánja, még nem kéne lepontozni.

Tudom én is, hogy sokan monokiniznek, de miért kéne hozzájuk mérnem magamat?

Na mindegy, gratulálok a modernségetekhez, meg az empátiátokhoz, mindenki más rossz anya, ugye? :)

Szép napot kívánok nektek, és pontozzátok le nyugodtan ezt is, s legyen tőle jobb kedvetek! :)

2013. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

én akkor még szégyenlős voltam,és vissza sétáltam vele a szállásra(15perc,szabadstrandon voltunk)

Ma már azt mondom,h minden további nélkül.Már nagyobb volt,mikor szoptattam strandon,letakartuk magunkat és ennyi volt.

2013. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Engem is szépen lehúztatok!!! Mert azt mertem mondani a gyereknek ennie kell!!! Iszonyúan szánalmasok vagytok. Nagyobb öröm SOHA nem érjen benneteket! Hajrá van már megint mit lehúznotok!!! Minta anyukák vagytok!
2013. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 gyerekem van, nyilván nem ültünk otthon mert a legkisebb 6 hó alatti (vagyis csak szopik) szóval mentünk strandra is meg mindenfelé. Mindhármat szoptattam és teljesen megértem ha vki "nyílt színen" szoptat, mindezek ellenére én szégyellős vagyok. Én nem tudok úgy szoptatni hogy mindenki látja mit csinálok, még akkor sem ha kendő meg elfordulok stb.

Én nem tudok úgy felszabadultan szoptatni ha tudom hogy bárki megláthat (nagy a cicim, így még ha a baba szájában is van az max. a 10%a a mellemnek így is úgy is kificcen valahol) mert ha feszült vagyok még a tejem se jön úgy.

Így ha strandoltunk akkor 1. visszamentem a kocsihoz beültem és ott szoptattam (hátul sötét az üvegünk)2. beültem az öltözőbe és ott.

10 perc nem egy hosszú idő.

2013. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, diszkréten.. Szerintem észre se veszi senki, amikor ott heverészik egy rakás ember ilyen-olyan pózban, fel se tűnik egy anyuka, aki mellett ott a babája. Én legalábbis nem szoktam azt lesni, hogy körülöttem az emberek hogyan fetrengenek..
2013. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
kizárt dolog, hogy strandra vinném ebben a korban.
2013. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

1is azokhoz szólok akik azt mondják, hogy ők nem vinnének kicsi kizárolag cicis babát nem vinne strandra . Nekem a kicsi melett aki most 2 hónapos meg van 3 nagy akiknek nem mondhttom azt , hogy bocsi de az öccsi miatt nem mehetünk a Balcsira strandra , elmondanám hog szombttól számolva ez az első nap amikor nem mentünk Balcsira strandra .

2. Kérdező.

Én is diszkréten megoldóm , úgy hogy sokan észre se veszik , hogy cicizik a pici . Én úgy gondolomgy nem kötelező egy baba miatt főleg ilyen melegbe otthon maradni .

Ha valaki nagyon szégyenlős az fejje le otthon a tejet és tegye bele egy hütő táskába és adja neki a strandon úgy,hogy megkersz egy büfést,hogy nelegítse meg .

2013. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
semmi bajom azokkal, akik viszik, de ettől még én otthon maradhatok nyugodtan, nem? :)
2013. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
16: Ha parkba kiviszed a babakocsiban, akkor mi a baj a stranddal? Se a tűző napra nem kell kitenni, se a medencében nem kell pancsoltatni, egy ekkora gyereknek szerintem tök mindegy, hogy az anyjával a strandon egy fa árnyékában fekszik (közben a nagyobb gyerekeket szemmel lehet tartani) vagy esetleg kimennek sétálni a Margit szigetre és ott anyuka leterít egy pokrócot. Ilyen időben a lakótelepi lakásom még inkább kínszenvedés, mint egy kellemes árnyas hely.
2013. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%
16-os vagyok, nem fogok védőbeszédet tartani a témában, én nem vinném és pont, ennyi, de semmi bajom azokkal, akik viszik.
2013. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!