Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek melyik szoptatós tea...

Nektek melyik szoptatós tea vált be?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, itt nincs, és szeretnék hozatni. Hatásban-ízben-árban mik a tapasztalatok, melyikből érdemes venni? Olyanra gondolok, amit már a szülés előtt el lehet kezdeni inni, hogy serkentse a tejelválasztást...
2008. jún. 16. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak hallomásból tudok egyenlőre tanácsot adni.nekem a hipp natalt ajánlották,hogy az jó.De pl a laktoherbet több embertől is azt hallottam,hogy a baba hasfájós tőle-szval én nem fogok kísérletezni vele azt hiszem.Azt nem is próbálom ki.36hetes kismama
2008. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a laktoherbre szavazok. A helyzet, hogy sok babának fáj a hasa, de nekem a gyerekorvos mondta, hogy kb. 6 hétig teljesen fejletetlen a baba egész emésztési rendszere, azért fáj a hasuk, nem a teától. Mondjuk az én babámnak nem fájt még így se, hogy ittam a teát.
2008. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hipp Natal-nak jobb az ize mint a többinek
2008. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!