Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szóptatós anyukák nektek is...

Szóptatós anyukák nektek is nagyon hullik a hajatok? Akinek igen milyen vitamint eszik? Mi vált be? Nagyon nagyon hullik a hajam tele a lakás a hajszálakkal, meg a baba kezén is mindig az én hajszálaim vanak.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is volt ilyen, de ez csak átmeneti. Az oka az, hogy terhesség alatt nem hullik, így az, ami nem hullott ki előtte és plusz a normál módon is hullók egyszerre kezdenek. Nekem olyan 4. hónap körül volt ez hetekig, azt hittem sosem lesz vége. De elmúlik, semmi baj, a vitamin ebben nem segít.
2010. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!3 és fél hónapós a kislányom És anyira idegesít hogy állandóan tele van a kis keze a hajszálaimmal!!!!
2010. jún. 18. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális, de ha nem múlik el, próbálj valami vaskészítményt szedni. Szülés után nagyon sok nő lesz vérszegény, és annak az egyik tünete is a hajhullás. Nekem attól múlt el végül.
2010. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem a hajhullástól kb. fél évig. A hosszú hajam állandóan be volt gumizva, de még így is mindenütt az én hajam volt. Hajmosás után pedig azon tűnődtem, maradt-e egyáltalán még haj a fejemen... Aztán - mivel eléggé kevés vitamint ettem - elkezdtem szedni a Béres cseppet és a C-vitamint. Szerintem ez hozhatta rendbe a dolgokat: azóta is hullik, de normális mennyiségű.
2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
marokszám hullik a hajam,vasat szedek,meg c-vitamintis.remélem,elmúlik hamarosan.
2010. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én most a szoptatás alatt is szedem az Elevitet, de sajnos nem segít, ha ez így megy tovább lassan kopasz leszek.
2010. jún. 19. 08:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Szió!

Én ugyanilyen problémával küzdöttem. Kb. szoptatás 3. hónapjától kezdve. Most lesz másfél éves a babám, most már csillapodott, de hónapokig marokszám hullott a hajam, főleg hajmosáskor. Most már talán annyira nem, és nől ki a hajam. Látszanak a 2-3 cm-es hajak ha összekötöm a hajam.Én élesztőtablettát szedtem, vitaminosat, dm-ben lehet kapni.Ez hormonális dolog, el fog múlni. Csak nagyon idegesítő!!!

2010. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a szoptatastol fugg. Nekem sajnos egyik gyermekemmel sem volt tejem huzamosabb ideig, de mindig 3-4 honappal a szules utan hullani kezdett a hajam. Nem kicsit, hanem nagyon durvan, volt, hogy bogtem is miatta. De azt mondta a doki, hogy ez egy normalis jelenseg, meg a hormonalis valtozas az oka a terhesseg, szules miatt, fuggetlen a szoptatastol. En folyamatosan szedtem vitamint, a verkepem szep volt, megis hullott a hajam. Par het mulva allt le.
2010. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elso valaszoloval egyeteretek.Terhesseg alatt nem hullik a haj.Es ez szules utan ki fog hullani.
2010. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,5 hónapos,nekem is most kezdett el hullani a hajam.Pont ma mostam,egy parókáravaló biztos kijött.Ma kezdtem el a vasat én is,mert nekem rengeteget fáj a fejem is.Egyébként szoptatom a babám,de a lánykáimat nem tudtam,mégis hullott velük is.
2010. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!