Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vitamint ajánlanátok...

Milyen vitamint ajánlanátok szoptatás alatt? Pl:gravida, elevit-csak egy picit olcsóbbat keresek.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hipp natalt tudom ajánlani.Ugyan ugy terhes és szoptatos nőknek van.Kb 20napig elég,a rossmanban 900ft.Finom izű folyadék,olyasmi,mint a kubu.
2009. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hipp Natal 240ml.napi 20ml kell belőle.Finom és olcsóbb mint a többi.
2009. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Multivitamin pezsgőtabletta,igaz nem kimondottan szoptatós anyukáknak ajánlják,mint az elevitet,de sok féle vitamin található benne és kb.600ft a 20 db.
2009. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! én az eurovit kismamavitaminjával meg vagyok elégedve és olcsóbb, mint az említettek.
2009. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

A Gravidát meg Elevitet ne hasonlítsuk már ilyen Hipp akármihez. Hosszú évek genetikai és szülészeti kutatások eredményeképp készítették.

Pár hónapig ki lehet bírni az árát.

Egyébként meg nem is kell minden nap szedni, csak 2 naponta(nőgyógyászok mondják) így a 30 db 2 hónapra is elég.

2009. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gravidát ajánlom.
2009. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:38-as.A kérdező már szoptat.Nincs szükség genetikai kutatásokra,csak vitamin bevitelre.Ma kaptam a Milupátol Milussa granulátum teát.Többféle vitamint sorol rajta.Ezt nem tudom mennyibe kerül.
2009. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22:38-asnak:

A Hipp több évtizedes múltra visszatekintő táplálkozással kapcsolatos kutatásai alapján született meg a Natal étrend-kiegészítő termékcsalád. A termékek 100%-osan biztonságos és szigorúan ellenőrzött természetes alapanyagokból készülnek. A magas minőségi kritériumoknak megfelelő speciális összetételű Natal készítmények hozzájárulnak a kismamák egészségesebb életviteléhez.

Ezt találtam. Lehet nem egy ismert,de ezt is vizsgálgatták.

2009. szept. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!