Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehetne egy 1 eves...

Hogyan lehetne egy 1 eves "babat" leszoktatni a szoptatasrol?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezt olvasd át figyelmesen!



[link]

2008. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Szia!Kérlek ne vedd sértésnek, de miért kell leszoktatni?Nekem a nagyobbik 7, a kisebbik 5 és fél hónapig szopott, de úgy örültem volna ha tovább.Gondolom eszik már mást is, nem csak szopik.
2008. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi szepena web-oldalt.nagyon hasznos volt a szamomra,rem igy mar konnyebben lefogom szoktatni a kisfiamat a szoptatasrol.
2008. jún. 16. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg mért akarod abba hagyni a szpizást.?Tényleg a te dolgod,de sokan örülnének ha egyáltalán egy éves korig szopiozna.Én sem tartom egészségesnek másfél két évig szoptatnia a babát,de egy évesen még simán lehetne,főleg ha van tejed.e tényleg csak kíváncsiságból kérdezem..:)
2008. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én már úgy 3-4 hónap után nem igazán élveztem a szoptatást, lehet, ebben az is benne van, hogy az egész családunk ilyen jövős-menős, én viszont szégyellős vagyok (nem tehetek róla, ez van), és állandóan mellőzve éreztem magam, hogy nekünk a babával mindig otthon kell ülnünk, mert a szopi miatt nem mehetek sehová. Volt olyan, hogy lefejtem tejet, és megkértem anyukámat hogy csak egy kicsit legyen el a picurral, amíg én felnőtt emberek közé megyek egy kicsit, mert már sokszor úgy éreztem, meghülyülök. Szóval én megértem, hogy valakinek egy év elég volt ebből. Tudom, hogy más meg imádja, de nem vagyunk egyformák.
2008. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az utolso valaszadoval kell hogy egyet ertsek.en sem vagyok az az otthon ulos tipus.nekem ez az egy ev mar boven eleg.es ja az,en dolgom.
2008. jún. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!