Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoptatjátok fogzó vagy...

Hogy szoptatjátok fogzó vagy már foggal rendelkező babáitokat?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem harapnak? Lehet buta kérdés, de kicsit tartok tőle, így is annyira meg tudja nyomorgatni a bimbómat.....
2009. szept. 26. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fáj. Jó egyszer-kétszer előfordulhat, hogy véletlenül megharap, de nem jellemző, és akkor sem harapja le a mellbimbódat. :D Én 2x3 évig szoptattam, és ezalatt kb. 4-szer fordult elő kisebb harapás.
2009. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak mellre tételkor és levételkor kell figyelni, szopi közben kizárt a harapás lehetősége a "szopi működési elve" miatt. :o)
2009. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. 14 hónapja szoptatok, 10 foga van de csak néhányszor fordult elő ilyen "baleset".
2009. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nagyokat 2 évig, a picit most 13 hónapja szoptatom. Nagyon ritkán esett meg, hogy megharapott volna akármelyik. Az a fontos, hogyha véletlenül megharap, me úgy reagálj, hogy az neki érdekes legyen, mert akkor bizony játékból fog harapni. Ha megharap, vedd ki a szájából a melled és mondd el neki, hogy ez neked fáj, ne csinálja (ne kiabálj, ne vágj érdekes arcokat, mert az esetleg még tetszhet is a babának!
2009. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2009. szept. 26. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos babámnak 6 fogacskája van. Nagyon szépen szopizik velük. Nem fáj egy kicsit sem, mert a nyelve ott van a fogai felett és a szájacskájával fogja a cicit.

A bimbók is hozzászoknak majd hamar, nyugi. Csak nyugodt környezetben szoptass, mert ha megijed, akkor rá tud harapni.

Üdv

2009. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!