Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha a 2 és fél hós...

Mit tegyek, ha a 2 és fél hós kislányom 3-4 napig nem akart szopizni?

Figyelt kérdés
Megfeszítette magát és sírt, illetve nagyon minimális mennyiséget evett a gyakori kínálgatás ellenére. Hiába fejtem le, most ott tartunk, hogy szopizna, csak kevés neki a tejcsi. 30-40 g-nál több nincs. Óránként etetem, éjszaka is kétóránként kínálgattam, de már kezdek belefáradni. Csészéből, cumisüvegből, kanálból sem fogadja el. A súlygyarapodása is lelassult, 90 g-ot hízott a múlt héten a tejtől duzzadó cicik ellenére, pedig eddig 180-280-g-okat hízott. Mi tegyek?
2008. jún. 13. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptasd aha´nyszor csak ke´ri.A pár nap kihagyása miatt kevesebb lett a tejcsi.Hamarosan megindul.Ha nem sajna besze´lj a védönövel,esetleg gyerekorvossal,mert elapad a tejed.Próbálj inni tejserkentö teát,van homeos bogyók is amik segíthetnek.
2008. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi az lemaradt,ha továbbra sem eszik,vidd orvoshoz!!!

Folyade´ra szükse´ge van!!!!

Lehet,hogy a tejed íze megváltozott.lehet,hogy fáj a pocija.

2008. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segít, ha tudsz pihenni is, szoptatás előtt kb fél órára lefeküdni, tudom, nehéz megoldani, de irtó sokat számít!
2008. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy megjön.Van amelyik baba megérzi, és elhagyja a szopit.
2008. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!