Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyukák, tejserkentés...

Szoptató anyukák, tejserkentésre mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon,aki használt valamit és bevált neki. A homeos dolgokkal próbálkoztam,Laktoherb se segített. Fejek szopi után. Kislányom 5 hónapos,csak anyatejes és szeretném sokáig szoptatni. Sajna kórházban voltunk és az idegességtől,aggódástól megcsappant a tejem.

2013. márc. 8. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jo kérdés offolom figyelem. állitolag apattogatott kukorica és az alkohol mentes sör
2013. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált:

Gyakori szoptatás, akár óránként is. Kb 2 nap után hatásos.

Alkoholmentes sör

Sok folyadék, kb 3 liter naponta, de sokkal több nem kell

Narancslé


Ezeket csak az elején hasznltam, ha kevésnek éreztem a tejet. Még most is szopizik a kisfiam, lassan 11 hónapos. Most már csak arra figyelek, hogy eleget igyak.

2013. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
More milk kapszula. Sokba kerül, de szerintem nagyon jó!
2013. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Napi 3 liter folyadék, ( víz, gyümölcslé), gyakori szoptatás ( bár ilyen idősen hiába, már valószínűleg nem kér többet, gyakrabban), fejés, alkoholmentes sör.

Másfelől, ha neki tudsz adni, úgy látod rajta, hogy elég, akkor felesleges növelni a mennyiséget.

Bogyókban, teákban nem bízom ( ráadásul- bár meglepő- sokszor ezek okoznak pocakfájást). A természetes módszerek hatékonyabbak.

Ja, és persze a legfontosabb, ne idegeskedj miatta!

2013. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha eszemnél lettem volna elkérem a méhlepényem otthon kisütöm poritom ezerszer jobb lett volna mint más csodabogyo tejserkentésére. na de majd legközelebb
2013. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Homeosókból mit próbáltál? esetleg több félét? én konkrétan 2-t, az egyik az urtica urens ch5 volt, a másik a ricinus communis ch5. Az utóbbi használt csak. Meg a Laktoherb.De a Mecsek teát is szokták javasolni tejszaporítónak. Krumpli, tésztafélék (krumplistészta), madártejet olvastam még, meg az alkoholmentes sört.
2013. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a dm-es babylove tejszaporító teát iszom, alkoholmentes sört, meg sok fehérjét, szénhidrátot eszem. Megvettem minden bogyót, de igazából csakis a gyakori szoptatás segített. Semmi más.
2013. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem egyedül az ízesített alkoholmentes sör segít,ha érzem,hogy kevesebb a tejem.Most lesz 15-én 1 éves a lányom,még mindig szopik!!!
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Karamalz mentes sör és a rántott leves úgy érzem megtette a hatását,már másnap több volt tőle a tejem.
2013. márc. 10. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem a gyakori szoptatás és karamalz sör! (citromosban) sparban tudsz venni! ja és lehető legkevesebb stressz...
2013. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!