Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy évesnél nagyobb babát...

Egy évesnél nagyobb babát szoptató anyukák! Mindenkinél meglehet vajon a napi 500 ml anyatej?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta nekem, hogy ennyi a minimum, ami kell a babának. Az enyém naponta 3-szor eszik szilárdat, és általában a főzelék után már nem kér tejet. Mennyiséget az anyatejből csak hajnalban ill. reggel fogyaszt. Így biztos nem eszik meg belőle 1/2 litert egy nap. Ti hogy csináljátok? És aki csak 2-szer szoptat egy nap, az hogy oldja ezt meg? Az én babám sosem szopott egyszerre 250 ml-t. Köszönöm.
2013. márc. 1. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam már csak egyszer szopizik, reggel. Este babatejet kap, hogy meglegyen a mennyiség :)
2013. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez az esti babatej a vacsorája, vagy kap mást is és csak erre issza a tejet?
2013. márc. 1. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Este hét körül kap vacsit (nem olyan sokat, mint az ebéd), utána fürdés, és lefekvés előtt kapja a babatejet.
2013. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gratulálok a babádhoz és ahhoz is, hogy még tudod szoptatni őt.
2013. márc. 1. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Te is ügyes vagy! :)
2013. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!