Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Diétázó, szoptató kismamák,...

Diétázó, szoptató kismamák, ti hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem diétázni, és megőrülök egy kis sütiért :D Igazából annyi a "diétám" hogy nem eszek tésztát, krumplit, kenyeret, cukrot.


Ti milyen cukormentes sütiket tudtok sütni? Esetleg valami zabpelyheset?


2013. márc. 3. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
diétázni szoptatás alatt? Nem szabad.....
2013. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amint írtam, csak azt a 4 dolgot hanyagolom.. Minden egyéb mást eszek.
2013. márc. 3. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát őszintén nekem nagyon nehezen ment, amúgy is szoptatáskor ugyanazzal az odafigyeléssel fele olyan gyorsan megy /ment a fogyás minden dekához ragaszkodott a szervezetem, akkor tudtam jobban beindulni mikor 1 év után abbamaradt a szopi, akkor sokkal gyorsabb sikereket értem el.

Szoptatás alatt ráadásul sokkal jobban kívántam az édeset mint amúgy alapban :(

2013. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.Rengeteget sétáltunk a babámmal,így sokat mozogtam,és azt ehettem,amit csak akartam,és amire mindkettőnknek szüksége volt.
2013. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szoptatás minden más diétánál jobban fogyaszt.

ha kivánod a sütit, egyél.

előttem nagyon jól írta valaki: sétálj sokat a babáddal. friss levegőn vagytok (kimozdulsz), és még mozogsz is :)))

2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 3 as vagyok ez olyan butaság hogy a szoptatás mindennél jobban fogyaszt, igen MÁR AKI OLYAN alkat....aki nem, az akármennyit szoptat akkor se fog fogyni..és sétálgatni is nagyon jó de azért az nem a leghatékonyabb kalória égető sőt rendkívül alacsony hatékonyságú. Nem azt mondom hogy akik ezt alkalmazták azok nem mondanak igazat csak azoknak egy szerencsés genetikai konstellációjuk is van hozzá...
2013. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szoptatok aktívan, és minden nap kimegyünk egy nagyot sétálni, de hiába, mert ez nálam alkati kérdés, úgyhogy még egy kocka csoki is meglátszik rajtam :(

Várok recepteket!!!

2013. márc. 3. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

3-asnak: lehet, hogy alkati kérdés.... nekem minden más diétánál jobb volt


a kérdésre visszatérve:

ha sütit kívánsz, rozslisztből süssed

én gyakran édesség helyett megettem egy kiskanál mézet (a terhességem alatt is)


gondolj arra, hogy nem most van itt az ideje a diétának, mert az árthat a tejcsi mennyiségének. most a Kicsi a legfontosabb :))))


kitartás!!!

2013. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!