Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El vagyok keseredve és nem...

El vagyok keseredve és nem szeretnék tovább szoptatni! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
10 és fél hónapos babám éjjel rengetegszer kel már fél éve és én mindig cicivel altattam vissza. Szépen rászokott,de mostanra már nagyon nem bírom. 8kor elalszik, általában simogatva vagy az ölemben aztán óránként kel és nagyon ritka, hogy cici nélkül vissza alszik! Hajnaltól reggelig van, hogy fél óránként kel, olyankor már magam mellé veszem, de én úgy nem tudok pihenni! Már nagyon nem bírom, nincs egy nyugodt esténk, pedig már nagyon hiányzik. Napközben már csak alváshoz kéri! Próbálkoztam már mindennel, de mindig óriási üvöltés a vége és persze megsajnálom... de, ez így már tarthatatlan és nagyon tanácstalan vagyok, fáradt és stresszes...
2013. febr. 13. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
én leválasztanám!
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj, hogy megsajnálod. Néhány átüvöltött éjszakába bele fog kerülni, de előbb-utóbb rájön, hogy nincs cici.
2013. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Én 3éve és 2hónapja szoptatok.Nem alszik az oviban,délben hazahozzuk,mert csak cicin alszik.Éjjel is szopik egyszer legalább.Kb napi 4szer szoptatok,de ha nagy szerencsém van akk csak egyszer.Én sem tom hogy szoktassam le,azt mondták,majd elhagyja.De esze ágában sincs.Azt mondja,nagyon finom a tejci.:-) Most újra babát várok.Nem tudom mi lesz.Nekem mondták,h kenjem be mustárral vagy citrommal,és mondjam neki,h megromlott.Próbáld ki,hátha.Vagy tehén tej cumisüvegből?
2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Kend be mustárral...kedves utolsó, ugye ez nem komoly? Ovis és még szopizik? Nem ő fog leválni, egyszerűen határozottnak kell lenned vele, hogy neki ez már nem való, nagylány, és nem hagyod, hogy szopizzon. Neki már rég nincs szüksége anyatejre!


Bocs az offért, de ezen kikerekedett a szemem.

2013. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Az èn kisfiam is 10 hònapos, èjszaka apa kel hozzà màr tobb mint egy hònapja, eleinte csak hètvègèn, mert fàrasztò volt 10-szer kelni, majd reggel dolgozni menni. Eljutottunk odàig, hogy àltalàban "vègugalussza" az èjszakàt(5 òra korul jon szopizni). Az ovis, beszèlo gyerek szoptatàsa màr nekem sok(k).
2013. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Bekenni biztos nem fogom, mert abból ugyanúgy üvöltés lenne, semmi értelme, ráadásul undorító! Tehéntejet nem, hogy most de lehet, hogy 1 évesen se fog kapni! Meg amúgy sem éhes...

Attól félek, hogy az üvöltős éjszakák nem csak pár napig tartanának!

2013. febr. 13. 22:55
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló!

Hogy fogadta babád, hogy apa ment és nincs cici? Nehezen ment? Mi is próbálkoztunk már ezzel, de annyira kitartóan sír, hogy 20 perc után bemegyek, mert nem bírom...

2013. febr. 13. 23:17
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Bocs az offért, de nagyon kikivánkozik, hogy ilyenkor "hálás" vagyok a tápszernek és a cumisüvegnek. 11 hós, nagyon ragaszkodik hozzám, ès sokszor ébred éjjel, mert fogzik... Nagyon depis voltam, hogy nem sikerült a szoptatàs, csak 3 hónapig. De most milyen jó, hogy beéri az öleléssel, simogatással...nehéz ügy. Próbálnék a helyedben erélyesebb lenni. Biztos nem lesz könnyű :(.
2013. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy a felnőtt, ha nem bírod már, akkor szoktasd le. Határozottnak kell lenned, ha mindig megsajnálod, akkor nyilván nem fog menni. Sírás nélkül úgysem megy, keményítsd meg magad.
2013. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Néhány éjszaka kell csak keménynek lenni, hamar megérti majd, hogy nincs cici :)

Adj neki vizet, cumit, ha elfogadja, ringasd álomba, simizd, szeretgesd, de ne szoptasd meg.

2013. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!