Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fogyhatnék le szoptatás...

Hogyan fogyhatnék le szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok, 71 kg voltam, mikor terhes lettem, felmentem 84-re, most szülés után egy hónappal 79 kg vagyok, pedig amikor a kórházból kijöttünk, még 77 voltam. :( Persze, a karácsony is közrejátszott, de szeretnék valahogy megszabadulni a feleslegtől. Azt tudom, hogy szoptatással lehet zsírt égetni, de sajna esténként olyan farkas éhes vagyok, hogy nem tudok ellenállni és legalább egy szendvicset betolok, utána meg bűntudatom van. :( Hogyan tudnám megállni az éjszakai étkezést? Lehet, hogy a szoptatás miatt vagyok ilyen éhes? Nincs valami étvágycsökkentő tea, ami nem árt a babának, vagy ilyesmi?
2013. jan. 3. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez kifogás, hogy falra mászol a Norbitól. Attól, hogy tőle falra mászol, még nagyon jó a módszere, és hatásos is! Nem megbántani akarlak, de ha csak próbálkozol, és nem hozol kőkemény áldozatokat, nem fogsz tudni lefogyni, sajnos! Engem is sokan irígyelnek, hogy öt gyerek után mlyen csinos vagyok, azt azonban elfelejtik, hogy KŐKEMÉNY munka van emögött (szoptatás alatt a klasszikus Norbi diéta, majd a szoptatás abbahagyása után egy drasztikusabb változat a maradék 3-4 kiló eltűntetésére). Ez elhatározás és önuralom nélkül sajnos nem megy! Kívánom, hogy igazán el tudd szánni magad, és le tudj mondani azokról a finomságokról, amik hízlalnak (pl. tejberizs). Akkor nem fog elmaradni a siker!!!

Egy korábbi válaszoló

2013. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!