Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha minden szopcsi után lefejem...

Ha minden szopcsi után lefejem a maradék tejet éés mondjuk csak 20ml a maradék a következő szopcsi után ráfejhetem az előzőre? Addig tegyem be a hűtőbe? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn hűtőbe raktam, a következőt másik pohárba fejtem, azt is hűtőbe tettam, majd mikor a második is lehült összeöntöttem. 24órán belül amennyi így összegyült, kb. 1dl, azt fagyasztottam le.
2012. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Meleget nem öntünk hidegre, mert kicsapódik. Meg kell várni amíg lehűl és akkor összeönteni. 24 óra leteltével le kell fagyasztani vagy addig felhasználni.
2012. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. nov. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!