Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fejjek kézzel?

Hogyan fejjek kézzel?

Figyelt kérdés

Próbálkozom, de elég kevés jön le. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

Előre is köszi!


2008. máj. 21. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatni sokkal egyszerübb lenne.

Két kézzel megfogod a melled két oldalról.Nem túl erösen felhúzod,és közben kicsit elcsavarod.Majd a tejet egyenesen elöre préseled.Ne eröltesd,ne húzd.A tejmirigyekre vigyázni kell.Sok gyakorlás kell ahoz,hogy sikerüljön gyorsan és jól fejni.Kb.15perc szükséges.

2008. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.A szülés után 1-2 héttel már nem csak kicsi lesz.De szerintem ha nem mutatták meg a kórházban az HIBA, és hívd fel a védőnődet ő szívesen megmutatja.
2008. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kézzel fejek, mert a kézitől fájt a mellbimbóm, elktronyosra :-) meg sajnáltam kiadni annyi pénzt. Egyik kezeddel megfogod a melled úgy, hogy a hüvelykujj felül, a négy másik ujjad a mell alatt legyen. A hüvelykujjaddal v. a másik kezeddel a mellkasod irányából a mellbimbó felé simítod a tejet, majd megnyomod a bimbóudvart és spriccel v. csöpög a tej. Ezt addig ismételgeted, amíg jön belőle. Lehet, hogy nem a leghatásosabb módszer, mert kézivel v. elektromossal több lejönne, de hogy a legkíméletesebb az tuti. Sok sikert.
2008. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én innen tanultam meg:

[link]

2008. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!