Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak hajnali 5 körül...

Mit csináljak hajnali 5 körül a babámmal?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak, 2,5 hósak, pár napja alszanak este 10-től 7-ig reggel kb. a kisfiam utóbbi napokban fél 5-, 5 fele felébred. Tegnap picit sírtm visszaaludt. Ma ismét, jobban sírt, kivettem, adtam neki cumisüvegből pótlást, amit alig evett meg, szenvedett vele vagy fél órát. (Anyatej ez is, gyűjtőből, máskor megeszi gyorsan). szoptatni nem akartam, mert fél 7 körül így is felkelt, hogy megettem (kb. fele annyit, mint szokott, csak nagyon lassan), 7-kor szopizott rendesen. 5-kor nem akarok még szoptatni, mert 7-re nem lesz tejcsim. (sőt 3-4 óra alatt se lesz elég, mindenféle praktikát próbáltam, sokszor mellretevés stb.) vagy szopiztassam csak pár percig hajnalban, hogy maradjon reggelre?
2012. okt. 20. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj neki vizet vagy teát adni. Lehet, hogy nem éhes csak szomjas. Vagy lehet, hogy csak komfortszopira lenne szüksége, hogy érezze a közelségedet. Mivel én nem szoptatok egy cumit szoktam ilyenkor a szájába adni és könnyen visszaalszik. De mondjuk lehet fejlődési ugrása olyankor sokat volt fent az én fiam is hajnalban + többet is evett.
2012. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltam a teát, de akkor éhes volt... ma megint fent volt (szerencsére nem mindig), visszaaltattam, igaz nem túl könnyen ment...
2012. nov. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!