Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik még szoptatják 1 vagy 2 éves gyermekeiket?

Figyelt kérdés

Segítenétek nekem? 10 hónapos kisfiam. A napokban úgy határozott, hogy többet nem kéri a cicit. Csak álmában fogadja el. Még szeretném őt sokáig szoptatni! Ha napközben megkínálom őt vele, megharapja, vagy a hangok érdekesebbek és pár korty után abba hagyja. Szerintem már kialakult egy ördögi kör, mert szopna ő, csak várni kell a tejre és mivel nem kéri, egyre kevesebb is lesz.

Van valami praktikátok, maivel vissza állna a régi rend?


2009. júl. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
15 hónapos kisfiam 2x szopizik még. Tegnap este már annyira fáradt volt, hogy nem akart szopizni, hiába "erőltettem". Lehet, hogy nálatok is ez lehet a "baj"? Próbál a szopi időket előre hozni, hátha változik valami. Egyébként a tej már nekem sem jön rögtön, de ő türelmesen megvárja. Mindenhol azt olvasom, ha őnagysága úgy dönt nem akar szopizni, akkor nincs mit tenni, erre nincsenek praktikák. De légy türelmes, kínálgasd neki, hátha csak egy átmeneti időszak ez. Ha meg nem kell, akkor nincs mit tenned. Gondolj arra, hogy talán még mindig "jobb" így, minthogy azon törd a fejed, hogy szoktasd le SZOPIRÓL, MERT (bocsi) az sztem nehezebb. Én azon agyalok néha, hogy mikor és hogyan lesz vége. Szeretek szoptatni, de azért 2 évesen már nem érezném talán olyan nagy szükségét.. és mi van ha ő meg még igen..szóval..valamikor abba kell hagyniuk. Kitartást, én drukkolok :)
2009. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fejni, hogy a tejadó reflex beinduljon, akkor nem kell a picinek várni
2009. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!