Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogysztóital szoptatás alatt,...

Fogysztóital szoptatás alatt, ha már csak 2x szopik a baba?

Figyelt kérdés
És akkor is csak a cici miatt, nem az anyatejért.
2012. júl. 25. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg szopik a babád addig ne igyál ilyeneket.Vagy ha mégis,akkor inkább válaszd el.Neked most a gyerekednek kell hogy az első helyen álljon.Énis megvártam még abbahagyja a cicizést(9 hónapig).és utána kezdtem el fogyózni.bár én nem szedek ilyen fogyasztószereket,csak tornászok.
2012. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a tejen keresztül ő is mindent megkap mind 1 mennyit szopizik így hát nem kellene míg nem választod el!
2012. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én engedélyt kaptam rá!


T.diétát ittam az intenzív 2 hetes kúrát....12 kilót fogytam 2 hét alatt,és a lányom cicizhetettmellette!Több tejem voltsokkal,mert ugye sok folyadék kellett mellé!


19 hós volt a lányom!


20 hósan lettem újra terhes,aztisvégigszopizta,és tandemben is cicizte...


Én 19kilót fogytam amúgy összesen az első lányom szopija alattfogyókúrával ésmozgással!


2,5 éves és 2,5 hós csajok anyuja

2012. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A méreganyagok a zsírsejtekben raktározódnak, fogyással felszabadulnak és belekerülnek az anyatejbe, amit a baba megiszik. Nem a fogyasztóital a gond, hanem maga a fogyás.
2012. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!