Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! , szoptatástól...

Anyukák! , szoptatástól fájhatnak a fogaim? 1 hónappal ezelőtt kezdődött, azt hitem huzatat kaptam fájt fent, elmúlt és most egy hete megint elkezdődött, amikor fáj az egész oldalam fáj, még az orrom is, tegnap és ma nem fájt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
olyat halottam ,hogy szoptatástól valakinek tönkre mentek a fogai.
2012. jún. 11. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy érzékeny lett a fogzománcod? Nekem is szokott, ilyenkor még a fogmosás is kínkeserves. Próbáld ki a Meridol fogkrémet.
2012. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha az orrod, és egész oldal fáj, az ideg. Lehet hogy tényleg huzatot kaptál. Háziorvos tud rá adni gyógyszert, felelegesen ne szenvedj.A szoptatástól nem mennek tönkre a fogak, egyél magas Ca tartalmú élelmiszereket, vagy szedjél Ca-ot, de azt mindenképp orvos írja fel a dózis miatt, mivel szoptatsz.
2012. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2012. jún. 12. 15:04
 5/5 A kérdező kommentje:
mostanában nem fájnak.
2012. jún. 18. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!