Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami ami elősegítheti...

Van valami ami elősegítheti hogy biztosan legyen tejünk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok folyadékfogyasztás és nem idegeskedés a kulcsa! És ha megindul fejni fejni fejni még akkor is ha csak 1-2csepp maradt bent mert minnél többet fejed annál jobban termelődik!
2008. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annyit és azt eszem, iszom ennyit a szervezetem kíván. Nem stresszelek és sosem fejtem és nem szedtem semmilyen tejserkentő cuccot. A nagy titok abban van, hogy igény szerint és kizárólagosan szoptatok. Még egy csepp vizet sem adok a kislányomnak. Se cumi, se cumisüveg. Sok sikert!
2008. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg nincs meg a babam, de biztosan iszom majd a laktoherb teat amig szoptatok, pedig eleg borzaszto az ize.. Herbarias azt hiszem.
2008. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szopis teákkal vigyázni kell!A laktoherbtől kipattogott a kis pofija a babának, a hipp-es től pedig fájt a hasa borzasztóan.Én az utrica urens homeopátiás bogyót szedem. Azzal semmi gond és van tejem, bőven.Pedig azt hittem nem lesz. Nagyon-nagyon picikék a cicijeim. Nem is volt elejében, de addig nyúztam magam, fejtem-fejtem egyfolytában, már kék és zöld foltos volt a mellem, sebes a bimbón...Sírtam minden alkalommal a fájdalomtól.De van!Csak anyatejet eszik a baba és fagyasztva is bőven!!:)

Kitartás kell csak, hidd el és akarat, hogy legyen!Csodálatos dolog szopiztatni a kisbabádat!

Minden jót és jó babázást.

2008. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!