Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj, ha nem olyan kemény a...

Baj, ha nem olyan kemény a mellem, mint az elején?

Figyelt kérdés
Az első egy hétben annyira sok tejem volt, hogy folyott, és fejni kellett! Mostanában viszont puha! Elég a babámnak, aki 3 hetes lesz csütörtökön, mert jókat alszik és szépen fejlődik, sirni sem sűrűn sir! Csak félek, hogy nehogy leálljon a tejtermelés! Nem fog, ugye? Mit egyek igyak hogy több legyen?
2012. jún. 5. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt, ez a természetes.

Beállt a kereslet kínálat.

Annyi tejed van, amennyi a babának kell.

A puhaság azt jelenti, hogy a tej legnagyobb része akkor termelődik, amikor a baba szopizik.

Szoptasd tovább igény szerint, és minden rendben lesz!

2012. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnyugtattál! :))
2012. jún. 5. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, eleinte amikor beindul a tej, nagyon vérbő lesz a mell. Eleinte azért kell fejni, hogy azt üzenje az agyadnak, hogy több tej kell, mert nem elég. Tehát ha azt szeretnéd, hogy több tejed legyen, több ingernek kell érnie a mellednek. Többet kell mellre tenni a kicsit és fejni. De az, hogy puha a mell, az teljesen normális.
2012. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, ez így normális.

csak a keményedés, folyás múlik. attól még marad a kellő mennyiség.

2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!