Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hol és hogyan szoptattok,...

Ti hol és hogyan szoptattok, ha hosszabb időt nem vagytok otthon? Pl. Vásárlás, egyéb dolgok

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A sima vásárlás nekem mindig belefért két szopi közé (élelmiszerre gondolok).

A más, meg teljesen attól függ. De pl. Budapesten a West Endben szuper baba-mama szoba van (ingyenes), nekem a város felé útba esett, így oda sokszor bementem, de jó időben bárhol (parkban is), vagy mindig attól függött, hogy hova mentem.

2012. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vásárlást elintéztük két etetés között. Ha nagyobb programra mentünk, akkor csak olyan helyre ahol el lehet vonulni.

Egyetlenegyszer fordult elő hogy elnéztem az időt és a kicsi sírni kezdett mert éhes volt, a Westendbe mentünk (nem tudtam a baba-mama szobáról). A parkolóházban mondtam a férjemnek, hogy néptele részre parkoljunk és ott megszoptattam a kocsiban.

2012. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi autóval mentünk mindenhová, és az autóban szoptattam általában. De már nagyon sok helyen van ilyen helyiség, ahol lehet szoptatni. Ha nincs, akkor valahová bekértem magunkat.

Én szabadban, nyilvános helyeken nem tudnék. De van nagyobb tesó, állandóan úton vagyunk, meg lehet oldani. Csak merni kell segítséget kérni, ha esetleg nincs olyan helyiség. Én szoptattam már pl. épp nem használt röntgen szobában is. Sok bababoltban is van ilyen helyiség, Corában, ahogy írják Westendbe, állatkertbe, csak körül kell nézni.

2012. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszor látom a lakásunkhoz közeli parkban anyukák szokták szoptatni a picurokat, és egy ilyen vékony kendőt raknak oda, és már nem is látszik semmi, simán megoldják.
2012. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszu idore kell menni akkor csak oda viszem magammal ahol van szoptatos szoba, de pl meki sok helyen van ott is szokott lenni pelenkazo. Amugy en is ket szopi kozott viszem de parkban egy felreeso padon en is siman megoldanam egy kendovel.
2012. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megetetem és úgy indulunk útnak, ha nem érnénk haza, akkor baba-mama szoba, ahogyan már írták is, vagy autó. :)
2012. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En szoptatokendovel oldom meg, meg se lehet mondani, hogy szoptatok. [link]
2012. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában úgy időzítek,hogy beleférjen két szopi közé.Ha mégsem akkor az autóban oldottam meg,de simán megetetném egy parkban egy félreeső padon.
2012. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mindenhol szoptatok, buszon, villamoson, stb.

Ja, amúgy Orsós Rikárdóné Kolompár Eszmeralda voltam.

2012. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!