Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gold lily/ silver lily spiráll...

Gold lily/ silver lily spirállal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Használt valaki ilyet szoptatás alatt? Mennyire megbízható? Mennyibe kerül?
2012. febr. 19. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én használtam, bár nem szoptatás alatt, hanem utána. Nekem jó volt, kicsit volt kellemetlen, mikor feltették és levették, a menzeszt sem befolyásolta, talán egy picit erősebb lett, de nem vészesen. Teljesen megbízható volt, nem lettem mellette terhes (2 évig volt). Mikor levette a doki, azt mondta, hogy azonnal lehet próbálkozni, 3 hét múlva pozitív volt a tesztem, szóval a spirál nélkül elég könnyen összejött a baba :))

Nem emlékszem pontosan mennyibe került, pár ezer forint volt.

2012. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Goldlilym van. Ez a második ilyen méhen belüli eszközöm. Most sincs semmilyen mellékhatása. Az elsőt a második gyermekem születése után tetettem fül. Az három évig volt, aztán úgy döntöttünk, hogy jöhet a harmadik babó. Végig szoptattam mellette. Karácsonyra levetettük, májusban megfogant a babó. Nekem a doki javasolta,hogy három hónapig hagyjuk regenerálódni a méhnyálkahártyát. Szóval három hónap óvszer, utána két hónappal már babás voltam. A második eszközt a negyedik gyermekem születése után tetettem föl. Ennek lassan egy éve. Szoptatok mellette, semmilyen hatása nincs nekem a menstruációmra sem. Pontosan jön, ugyanaddig tart mint szokott, és a mennyisége sem több. Én csak jót tudok róla mondani. Az ára 10000 Ft körül van.
2012. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Akkor azt hiszem én is feltetetem :)

2012. febr. 23. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem silver lily plastic-om volt szoptatás alatt, én teherbe estem mellette úgy, hogy néha menstruáltam. Szerencsére nem volt kapcsolat a spirál és a baba között, így el tudták távolítani a spirált. Ma már két és fél éves nagylány az eredménye :)
2012. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!