Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek szülés előtt rendszeres...

Akinek szülés előtt rendszeres volt a mensije (szinte napra pontos), annak szülés után hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Maradt rendszeres, vagy nem? Szoptató anyukák érdekelnek elsősorban.
2012. febr. 6. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem utána is rendszeres maradt és annak ellenére is menstruáltam, hogy a babám 6hóig kizárólag anyatejes volt. szóval nálam szülés után sem maradt ki egy hónap sem, és peteérésem is volt az igény szerinti szoptatás ellenére - ezt a 6hetes kontrollon már megerősítette a doki a uh során.
2012. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel megjött és teljesen rendszeres is lett úgy mint volt...6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és onnantól viszont felborult.1,5 év kellet mire újra rendszeres kezdett lenni,de nem volt tartós a dolog mert szerencsére összejött a kistesó :)
2012. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszeres maradt és nekem is megjött következő hónapban szülés után.
2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon rendszertelen,pedig mindig szabályos 28 napos ciklusaim voltak.5 hónapos volt a kicsi mikor megjött,volt olyan is hogy 3 hétig tartott,és olyan is hogy 3 hónap kimaradt.Utána egy pár hónapig 34-36 napos volt,most meg megint több mint 8 hete semmi.17 hónapos a kisfiam,és még szopizik.Remélem ha majd abbahagyja újra rendszeres lesz.De szerintetek van összefüggés?
2012. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
8 hónapja szoptatok, 1 hónapja megjött. Holnap kellene megjönnie, de semmi jele...
2012. febr. 6. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hónapos volt, mikor megjött, azóta rendszeres.
2012. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerekkel 4 hónappal szülés után jött meg, olyan volt utána, mint az esti mese, hol volt hol nem. :)


Kb 1 év után helyre állt, de nem volt már annyira pontos, mint szülés előtt, akkor órára pontos volt, utána meg volt hogy 1-2 nappal előbb vagy később.


Második gyerek után 7 hónappal szülés után jött meg, viszonylag rendszeres lett egyből, de megmaradt az 1-2 nap előbb - később felállás!


A doki azt mondta, hogy akár 1 évbe is beletelhet mire minden helyre áll, és a szoptatás befejezése újból felboríthatja kis időre a dolgokat

2012. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első szülésem után 6 hétre jöt meg, aztán 17 napra, aztán meg a lányom 8 hós koráig semmi. Akkor megjött (a nyár kellős közepén persze, pff...)és másfél hónapig többször volt meg mint nem. Volt hog két nap megvolt, aztán 2 nem, aztán 5 nap igen, aztán 3 nap nem. Aztán egyszer 40 napra jött. 11 hós múlt a lányom mikor abbahagyta a szopit. 1 éves volt mikor abbahagytam a bogyót, mert kistesót szerettünk volna. 3 napra hogy abbahagytam a bogyót megjött, aztán többet már nem, terhes lettem az ikrekkel.

Szóval első terhességem után minden volt csak nem rendszeres.

Most az ikrekkel megjött megint 6 hétre szülés után, aztán csak mikor 1 évesek voltak az ikrek. Akkor 2 hetente jött meg egy darabig, de a hossza 5-7 nap volt mindig. :-( Aztán 30-35 napra jött párszor, most meg megint 13 napra jött meg. Egy hónapja nem szopiznak a fiúk, 18 hósak. Szóval még 1,5 év után se állt be közel se. Most megyek majd dokihoz új gyógyszert íratni, mert már nem szopiznak ugye, nem tudom hogy az befolyásolja e majd, de jó lenne tudni hogy mikor számíthatok rá.

Terhességeim előtt órát lehetett hozzá igazítani, 28 nap volt mindig.

2012. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!