Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő kell,...

Szülés után mennyi idő kell, hogy beálljon a rendszeres mensi?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem. Szülés után 10 héttel jött meg először. Utána rá 3 hétre megint megjött. Azóta semmi. Már 3 hete késik. Vagy kimarad? Normális ez?
2011. márc. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
azt mondják idő kell neki mire vissza áll.én 4 hónapja szültem és a multhonapban volt meg 2 hétig és azota semmi.nekem is késik egy honapot.
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szülés után 6 héttel megjött, rá 28 napra. Utána semmi egészen kisfiam 17 hós koráig, azóta rendeszeres.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyénenként változó, meg függ a szoptatástól is

nekem 4 hónapos volt a babám mikor először megjött, és azóta is rendszeres, teljesen pontosan beállt a ciklusom

2011. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hét után megjött, aztán 3 hónapig rendszeresen. Utána meg kb. 45 napra jött meg, szóval szerintem most még rendeződnek a dolgok.

5 hónapja szültem én is.

2011. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szülés után 1 évig összevissza, meg rendellenes menzieim voltak hol túl sok, hol csak barnás. Emiatt teherbe se tudtam esni, csak a nagyobb 14hónapos korában
2011. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amint megjött, a baba 10 hónapos korában, már rendszeres volt utána.
2011. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tesztet, de negatív lett. Kicsit féltem hogy megint babát várok. Ezzel kell menni orvoshoz, vagy megvárjam amíg magától rendszereződik a mensim?
2011. márc. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!