Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Élvezitek a szexet, nemré...

Élvezitek a szexet, nemré szült anyukák?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nem szexeltek?
2012. febr. 4. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szültem, terhesség alatt, és utána kb 3 hónapig nem sok kedvem volt hozzá. Az óta viszont mint akit elvágtak, szerencsére visszatért minden a rendes kerékvágásba, heti 3-4 alkalom megvan, és jobban élvezem, mint a szülés előtt, igaz, én császáros voltam.
2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetet mondtak mindenhol, hogy annyit kell várni. Nos, megtörtént, de utána sem ment rendesen és fájt is, ezért elmentem szakorvoshoz. Doki elmondta, hogy amíg szoptatok addig nem is lesz normális és száraz leszek a hormonok miatt. Így marad a várakozás...
2012. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért, korábban már válaszoltam a kérdésre.


Kedves Utolsó!

Ha van benned vágy, akkor esetleg próbáljátok meg síkosítóval. Nálunk az első pár alkalommal bevált és utána már nem kellett.(Akkor még csak cicizett a babám.)

2012. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Haználjatok sikosítót lányok,és embereljétek meg magatokat.Vagy ha nem akkor később ne sírjatok,ha az uratok félre jár!
2012. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi kivártuk a 6 hetet szülés után és utána jó volt.

Császárral szültem, nem is lett volna jó, ha rám fekszik, fájt nagyon a vágás...

2012. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És kívántad már 6 hét után? Vagy előbb is?
2012. febr. 12. 10:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze használunk síkosítót, azért én se vagyok olyan pupák, de azzal is gáz. Sajnos nem is kívánom annyira a témát, így nem tudom meddig lesz ez. Szeretnék még anyatejezni is, de úgy látszik ez nem megy együtt tökéletesen. Több, mint 4 kiló volt a babánk, szóval sejthetitek nem csak kiugrott és sajnos a gátmetszés hegesedés is érzékeny még.
2012. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én élveztem 6 hét után.

Csak egyre kevesebb időn jut rá mostanában, mert a gyerekkel kell törődni :D Délutáni alvás szoktuk kihasználni, de van amikor mi is fáradtak vagyunk, este meg szintén.

10 hónapos most, és néha még éjszaka fel-fel ébred :S

2012. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nem az élvezettel volt a gond sokáig, hanem a ráhangolódással, hulla fáradt voltam ( ahogy mindenki az elején, tudom) , fájtak - érzékenyek voltak a mellbimbóim, ahogy hozzáért a párom, máris kizökkentem, nehezen kapcsoltam kis az "anyát" , teljesen átállt a szervezetem a babázásra...szülés után 3 hónappal voltunk együtt először , kicsit volt csak fájdalmas az első pár pillanatban, utána élveztem.
2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan már nagyobb a lányom 4 éves lesz, azt tudom elmondani,hogy ritkultak, ez igaz, azonban ugyanúgy megkívánom a férjem, heti 1-2x biztosan együtt vagyunk azért. Ha nekem megvan akkor is, csak akkor másképp.
2012. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!