Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Ti mernétek infraszau...

Anyukák! Ti mernétek infraszaunázni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat?Javaslatok,vélemények?5hónapos a babám,és elég sokat lóg a cicin.Árthatok a tej mennyiségének illetve minőségének?
2012. febr. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Speciel én gyerek nélkül sem mennék szaunni.
2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

5 hós kora óta járok újra szaunázni. Infrában is voltam, de már annyira nem szeretem, inkább a finnt.

Semmi baja a tejemnek, baba 11 hós és csak anyatejetes még mindig. Ő is szokott jönni addig mamával pancsol, ha kell ott is szokott szopizni 2 szauna bemenetel között.

Orvosom azt mondta mehetek, de sok folyadékot fogyasszak.

2012. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Várandós és szoptatós anyák esetén az infraszauna használata nem javasolt, mert a felszabaduló káros anyagok bekerülhetnek a magzat, illetve a szoptatás által a csecsemõ szervezetébe.

[link]

2012. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:
100%
Ilyen korán én sem mennék, főleg, ha még csak szoptatok.
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se mennék. Ez olyan, mint a masszázs, azt se szabad, pont a méreganyagok felszabadulása miatt.
2012. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!