Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Élvezitek a szexet, nemré...

Élvezitek a szexet, nemré szült anyukák?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nem szexeltek?
2012. febr. 4. 23:37
1 2
 1/20 Kerria ***** válasza:
100%
még nem élvezem :s de próbálkozunk. Kicsit kellemetlen is, de gondolom ez ilyenkor természetes. A másik tényező, hogy hulla fáradt vagyok... ez is befolyásolja a kedvtelenségemet.
2012. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb. szülés után 6-7 hétig nemcsak nagyon fáradt voltam hozzá, hanem száraz is , mint a sivatag. (Gondolom a szervezetem így is jelezte, hogy ez még nem lesz jó).

Utána visszaállt minden, és mostmár oké.

2012. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem! anno a kislányom után is kellett jópár hónap, mire helyrejöttem. most még kevésbé kívánom, 5 hónapja szültem. mondjuk most sokkal fáradtabb vagyok, a nagy 3 éves, vele is akad épp elég gond. a kicsi meg éjjel nem alszik, segítségem meg nuku. amúgy sem vagyok ráhangolódva, mert az apuka minden sz@rral engem piszkál, nem a legjobb a hangulat. szóval ha néha van is valami ,az csak "kézimunka", és csak az ő részére.
2012. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi nincs max havonta 1, se kedvem hangulatom, nem is érdekel a sex, bezzeg a gyerek előtt ha már pár napig nem volt semmi hiányzott. Nagyon rossz nekem így mert tudom, hogy a férjem szenved, de egyszerűen nem tudom rávenni magam. Nem tudom hogy lehetne a vágyat visszahozni..

2 éves a gyerkőc és úgyfest jön a tesó

2012. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a lányom. Kb 1 hónapja kezdetm el újra élvezni, eddig kedvem sem volt hozzá... majd eljön az ideje neked is :)
2012. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem a 3. babánkat, nekem sose volt ezzel gondom, remélem most sem lesz (a 6 hetet sem tudtuk kivárni, csak 5-öt, szóval csak nem :)) Én élvezem. Persze ritkábban jön össze, mint a gyerekek előtt, főleg, amíg kicsi baba van épp, de heti egyszer biztos sort kerítünk rá, az a minimum.
2012. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5,5 hónapja született meg a 2.fiunk, de sem most, sem az első után nem volt gond a szexszel. Az igaz, hogy fáradt vagyok én is, azonban, ha nem vagyunk együtt a férjemmel heti 2 alkalommal az látszik rajtunk, mert feszültebbek vagyunk.én konkrétan hisztisebb:) Most épp megjött, már nagyon várom, hogy szerda este legyen:)

És igen élvezem a szexet.

2012. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szülés után fél évvel mondtam először, hogy na ez jó volt.
2012. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az első baba után az első szex olyan volt, mintha ott sem lettem volna :D Semmit sem éreztem. De a következő már jó volt :)


A második szülés után a 6 hetet alig tudtam kivárni, nagyon kívántam, viszont a hüvelybemenetem fájt. (nem is ott, ahol logikus lett volna - kicsit repedtem, varrtak, de pont az ellentétes oldalnál feszültem nagyon). Ez hónapok alatt múlt el. Viszont most nagyon nem akarunk tesót gumizunk, így nekem ez ront rengeteget az élvezeten. Hozzászoktam, hogy évekig nem állt közénk semmi, most meg az a gumi... Alig érzem így...


És ami a legtöbber rontott nálam az együttléteken:

elején attól féltem, tiszta laza a hüvelyem, lötyögni fog benne...

féltem, hogy felébred a baba

hallgatóztam, hogy nem sírt fel?

hulla fáradt voltam

2012. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem fájdalmaim voltak 4 hónapig. nem kell siettetni semmit se. egyéni, hogy ki milyen gyorsan épül föl
2012. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!