Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Folyton tekereg szopi közben...

Folyton tekereg szopi közben a babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hetes a kislanyom, 2 perc szopi utan megindul az emesztese, tekereg, kakilna, de nem jon neki semmi. Erolkodik, nyom, sokszor be is kell fejezni a szopit, mert sir is.

Kaki 2-3 naponta van, de akkor nagy adag, a hata kozepeig kakis.

Egyszerre csak keveset tud igy enni, bar az Alan nem baj, mert hizik.


Mi segitene neki? Espumisan, Gripe water, masszirozas nem jon be. Surun bofiztetem, de nem mindig van bofi.



2012. jan. 31. 17:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem volt serto, de tenyleg probaltam mar ezt is. Viszont koszi, hogy ilyen reszletesen leirtad, ez segitett!


Sajnos most fejem a tejet es medela calma-bol kapja, igy legalabb nem 20-30 milit eszik egyszerre, hanem picit tobbet.


En sem vagyok a gyogyszerezes hive, de amikor nagyon sir es nem szopik napokig rendesen, akkor minden szalmaszalb A probalunk belekapaszkodni.

2012. febr. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!