Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek ha nyugalmi helyzet...

Mit tegyek ha nyugalmi helyzetben lapos a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Csak különféle ingerekre emelkedik ki, mint hideg ha az ujjammal birizgálom, picit megdörzsölöm. 36 hetes vagyok nemsoká itt a szülés, hogy fogja a babám bekapni, hogy fog szopizni? Van, volt valaki hasonló helyzetben? Mi tett? Mi vált be? Segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok.
2009. máj. 15. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is így van. én is agyaltam rajta, hogy mi lesz. megoldja a gyerek, hidd el :))

7 hetes baba anyukája

2009. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ki fog emelkedni amikor szoptatni kell, de, ha mégsem, arra az esetre szerezz be egy bimbókiemelőt. Nekem mondjuk az nem vált be, de sok kismama dicséri:) Sok sikert:)
2009. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bimbókiemelőt(Avent).Nekem bevált.Szopi előtt 5 perccel felraktam a cicimre és mikor idő volt be tudta kapni a baba!Már most kezdd el "edzeni"a melleidet!És a kórházban egy nővér megcsavargatta!Na az is jó volt:)
2009. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de a szoptatásnál semmi gond nem volt, ne aggódj. Valóban próbálkozhatsz bimbóvédővel is, nekem sajnos nem vállt be:(
2009. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!