Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám szopiztatása közben meg...

Babám szopiztatása közben meg sem lehet nyikkanni, mert elterelődik a figyelme és már nem folytatja tovább! Más is járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ahogy meghall egy kis neszt, már arra figyel és elkezd magyarázni, gőgicsélni. Nagyon érdeklődő, de így nem eszi meg az adagját normálisan!
2009. máj. 14. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptasd kettesben nyugalomban.A nagyobb babák már úgyis gyorsan szopnak,addig meg csak az evésre koncentráljatok.Természetes,hogy ahogy nő egyre érdeklődőbb könnyű elterelni a figyelmét,már minden érdekesebb neki a cicinél.
2009. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk.3 hós.Én nem nagyon akadok fennt rajta,max. eszik 2 óra múlva is. Fél,hogy lemarad valamiről:) Az én kis manóm általában folytatja,miután "lenyugodott a dologtól":)
2009. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, a testvére hangja is folyton eltereli a figyelmét, meg egy csomó minden más.De ő azért folytatja magától a szopizást,vagy én visszaterelem erőszakkal a cicihez. Ha éhes, úgyis szopizni fog még, maximum kell egy kis rásegítés!
2009. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért "akadok fent rajta", mert 7 hósan nem hajlandó a szopin kívül mást is elfogadni és a súlya stagnált már másfél hónapja. A nyugalmat megteremtem, akkor nincs is probláma, csak idegesítő, hogy egy hangosabb motorzúgásra már abbahagyja a szopit. Erőszakkal csak ellenállást váltok ki belőle, akkor már biztos, hogy nem lesz folytatása az evésnek!
2009. máj. 14. 12:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!