Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babátok hányszor és...

7 hetes babátok hányszor és mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában 8x evett egy nap. Éjjel egyszer kelt. Nem tudom mennyit evett mennyiségre.
2011. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már most kilenc hetes, de az adagja most is annyi mint hét hetesen, nem nagyon változott.

Hétszer eszik naponta és kb. 800-900 milit között eszik egy nap alatt. Persze volt nap, hogy kevesebb volt, mint 800 és olyan is hogy több mint 900. Most a melegekben kevesebbet evett.

Kérdező, neked mennyit eszik?

2011. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7-szer eszik 160-170ml!Éjszaka még egyszer kell fel!Remélem nem sok ez az adag!
2011. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6× eszik egy nap, beleértve az éjszakát is (1× kell fel).


Igazából vicces, mert a napi adagja össze-vissza van. Igény szerint szoptatom és van, hogy 40 ml-t eszik, van, hogy 190 ml-t benyakal belőlem.

Eközben a súlya minden héten kereken 200g nő!


Gondolkoztam, hogy pótlom neki, de azt mondták, hogy ne tegyem. Ő tudja, mennyi kell neki!


Ha cumisüvegből eszik, akkor átlagban 100-120 ml-t eszik meg. De sokszor nem tud még mértéket tartani, hogy mennyi is kéne neki .. :/

2011. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8-9szer eszik, de nem tudom mennyit. Szépen hízik, nekem ez elég.
2011. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6x eszik egy nap, kedden volt 7 hetes. Éjjel már nem kel fel enni. Átlagban ő is 200 gr-ot hízik hetente. Itthon nem mérem, de 2 hete kórházban voltunk 2 napot és ott kérték h mérjem. Reggel-délelőtt 140 gr-okat, délután 90-100-akat evett. Most nem tudom.
2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!