Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tudom a babám szopiztatni...

Nem tudom a babám szopiztatni 1 hetes, probálom, de mindig rákell cumiztatnom, fejem a tejet. Ha lefejt tejjel etetem az nagy baj?

Figyelt kérdés
probálkozunk a szopival, de mindig bealszik és nagyon fájdalmas sirva szopiztatom, szeretném szopiztatni ezért mindig ráteszem a cicire is.
2009. ápr. 17. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia,


Én egy szinén vegyes etetésű anyuka vagyok. Nekem 2 hónapos a kisfiam. Mióta megszületett 4x eszik egy nap. Nekem is sokszor sebes a cicim, így napközben cumisüvegből adok neki, este szopizunk. Eleinte használtam bimbóvédőt, de azzal a fiam 20 perc alatt jó ha 30 grammot ki tudott szívni. Aztán elkezdtem anélkül és mindjárt 20 perc alatt 110 grammot sikerült ennie. Viszont nagyon fáj nekem is sokszor ezért van a vegyes etetés. Viszont én is azt tapasztaltam, hogy hiába a hiper-szuper fejők, nem fej ki annyit mint amennyit a gyerek eszik. Ez általában tapasztaltam, van amikor sikerül kifejnem. Szóval, semmi gond nincs azzal, hogy lefejt tejet adsz neki, csak egy veszély áll fent, ami nálunk szerencsére nem állt be, hogy vagy leszokik a ciciről vagy esetleg cumiavaros lehet. Én avent cumisüvegből az 1-es cumival etetek, és nem szokott le a babám a ciciről.

Remélem hamar megoldódik a gondod.

2009. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is fejek, és nemhogy apad, hanem szépen nő a tejci mennyiségem. Nyugodtan csináld így, azért ha birod néha tedd cicire a babát, és semmi baj nem lesz a tejeddel.
2009. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!