Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S! Mit csináljak a...

S. O. S! Mit csináljak a tejem érdekében?

Figyelt kérdés
Nos.. 2hónapos koráig tudtam szoptatni a babámat, nem sokára 4 hónapos lesz! Azért tértünk át a tápszerre, mert nem volt elég a tejem, a 2. hónap végére konkrétan mind a két mellemből durva 20 ml-t tudtam lefejni... Viszont még mindig van benne, és pár napja megint éreztem azt, amikor termelődik, olyan szurkáló érzést.. Sokáig próbálkoztam, amikor időm engedte a kicsi mellett, hogy fejtem-fejtem, hátha visszajön, vagy legalább annyi lesz, hogy egyszer tudjon szopizni belőle egy nap.. Császáros voltam, és a védőnőm, meg az orvosom is mondta, hogy ilyenkor előfordul ez a szoptatás terén.. mármint az, hogy nem tudok szoptatni már! :-(
2011. aug. 15. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szintén császáros vagyok, egy hete:-)! Szerencsére elég sok a tejem két óránként kell fejnem a baba pedig három óránként szopizik. Hozzáteszem vékony testalkatú vagyok és sajnos fogyok is rendesen.Én is félek hogy nem tudok sokáig szoptatni.

Szerintem próbálj sok folyadékot inni 2-3 litert, akár szoptatós teát, vagy homeopátiás szert /ezt sokan dicsérik/ és próbáld meg rendszeresen 2-3 óránként picit fejni a cicid, hátha ezzel be tudod újra indítani a tejet, négy hónap még nem olyan sok idő talán, a szervezeted még emlékszik ott dolgokra hogy tejcit kéne termelni!

Nagyon sok sikert, és sok örömet a babucihoz!!!!!

Üdv, BB.

2011. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fili)

Ha még hajlandó a babád szopizni, próbáld őt cicire tenni többször egy nap és mindig evések előtt. Olyankor követik el az anyukák a hibát mikor létre hoznak egy diagnózist, hogy nem elég a tej, és elkezdik adni a tápot.

A gyakori fejés, szoptatás általában néhány napon belül beállítja a kereslet kínálat szükségletet.

[link]

2011. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!