Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valószínű, hogy nem fogok...

Valószínű, hogy nem fogok tudni tovább szoptatni!?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, eddig szopizott szépen, de az utóbbi időben egyre kevesebbet eszik (még mindig mérem). Elkezdtük már a hozzátáplálást, tudom,hogy vszínű emiatt szoipk kevesebbet, de én ebbe bele vagyok betegedve, rossz anyának érzem magam, hogy nem fogom tudni sokáig szoptatni!A férjem mindig vígasztal,hogy örüljek neki,hogy eddig is ment a dolog,de én nagyon magam alatt vagyok emiatt.Nyugtassatok meg!
2011. aug. 1. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányom soha nem volt egy nagy szopizó, nagyon kis mennyiségeket evett meg. Aztán elkezdtük a hozzátáplálást, és olyan, de olyan jó étvágya lett, hogy csak néztem. Én így végül 8 hónapig tudtam szoptatni, és bár voltak hasonló gondolataim, mint neked, egy dolog tuti: ettől aztán nem vagy rossz anya és tök felesleges emésztened magad! A babádnak a szoptatás mellett millió fontos dolog van még, ami miatt te jó anya leszel!!!
2011. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, miért nem próbálod meg kihúzni a szoptatási időt?
2011. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!