Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti torna?

Szoptatás alatti torna?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok a kérdéssel? Valaki tornázott otthon? (Nekem a Változz vissza és a Rubint Rékás Baba-mama van). A fő kérdésem az lenne, hogy kevesebb lett-e valakinek a teje a tornától? Azt is hallottam, hogy keserű lesz a tej és a gyerek nem akar majd szopizni...:S:S Vkinek vmilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2011. júl. 31. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha túlzásba viszi valaki a tornát,akkor megsavanyodik a tejci. Ha nem erőlteted agyon magad- nem izzadsz meg,csak elfáradsz,akkor nem változik a tej íze!


Én csak hasaztam szülés után 1 hónappal- 3x 1 héten,4*4*16 szériákkal kezdtem,éreztem,a hatását,nem izzadtam meg, az én babóm ugyan úgy evett!

2011. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a babám, mikor elkezdtem alakformáló tornára járni. Heti 1 óra, majd 2 óra. Izomláz is volt bőven, babám szopizott tovább gond nélkül és tej is volt bőven. Időnként még egy óra aerobikot is beszoritok egy hétbe. Most 6 hónapos (kizárólag anyatejes) mostanában 2*2 óra alakformáló torna (izomlázzal) és 2*2 óra aerobikon ( bőven leizzadok) voltam és van bőven tejem. Most vagy túl nagy az aggodalom a sport és szoptatás terén, vagy alkat kérdése.
2011. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már párszor leírtam a GYK-n, most is kénytelen vagyok. A tej megsavanyodása a tornától egy oltári nagy baromság, legalábbis Dr. Tóth András a Szent László Kórház gyerek-gasztroenterológus főorvosa szerint.


Én szoptatás alatt tornáztam és futottam is, soha semmi gondom nem volt belőle. Se kevesebb tej, se savanyodás nem volt.

2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg, akkor fogok tornázni. Egy apró kiegészítés az utolsó válaszolónak: nem megsavanyodásról kérdeztem, hanem a tej keserűvé válásáról. A kettő nem ugyanaz. Ugyanis azt hallottam, hogy a torna miatt a tejcukor kivonódik a tejből.
2011. aug. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!