Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2-3 hónapos körüli babátok...

2-3 hónapos körüli babátok nagyjából hány ml-t szokott szopizni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg a kérdésért, de többször is olvastam hasonló kérdést, és kíváncsi vagyok, hogy hogyan és miért méred (mérik mások) a szopás mennyiségét?

Én hetente egyszer elviszem a védőnőhöz, és ha megfelelő a súlygyarapodása, nem stresszelem magam ilyesmivel.

Nem bántásból kérdezem, csak érdekelne, egy ez saját döntésed-e, vagy a gyerekorvos/védődő várja el?

2011. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én se tartom jónak,ha valaki megszállottként mér minden etetést.egyébként nekem van itthon mérlegem,és heti egyszer szoktam mérlegre rakni.(védőnőhőz/tanácsadásra havonta járok)

attól se félek,hogy nem hízik,mert 1hósan már több mint 1kilót hízott. 2hónaposan meg 80dkg-ot!

Én azért tettem fel a kérdést,mert:

sokszor szinte óránként akar cicizni,és kiváncsi vagyok arra,hogy "jogosan" kér-e még ,v. már az is elég mennyiség lenne amit előszőr megeszik. ( túl etetni se szeretném) röviden ennyi!

2011. júl. 29. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
En is mertem mindekktonel mivel igy tisztaban vagyok mennyit eszik es jartam en is ugy utobbi idoben hogy nem szivja ki mind a tejet egy fel ora mulva sir hogy ehes..muszalj volt kifejjem ugy adjam mert hiszti volt a cicin mivel nem jott tobb, igy en is fejtem. Lanyom nagyon kis etku volt 2 honaposan is 3 orankent 30-40 ml ivott (hozzateszem jol fejlodott), most 10-en lessz a fiam 2 honapos o 100-120 eszik 3 orankent.kerek 2 kilot hizott eddig.
2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!