Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha fejitek a tejeteket nektek...

Ha fejitek a tejeteket nektek hány sugárból jön?

Figyelt kérdés
Gondoltam szaporítom a tejem mennyiségét, de olyan nehézkes. Mind a kettőből egy-egy sugárból jön és nem is mindig. 20 ml jön ki fél óra alatt. Tudok valamit tenni, hogy gyorsabban és többet tudjak fejni?
2011. júl. 15. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szoptatás után fejsz? Mert akkor azért jön nehézkesen. Amúgy jól csinálod, szoptatás után kell fejni, hogy szaporodjon, de akkor már nem fog 3-4 sugárban jönni, mint szoptatás előtt.

Kézzel csinálod vagy géppel? Kézi fejővel vagy elektromossal?

2011. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen szopi után. Kézi fejővel. Aventossal. Minden szopi után kell? Én a 6 szopiból kb 3-szor csinálom délelőtt, mert délután már 20-at se tudok kipréselni, max 5ml-et.
2011. júl. 15. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Betti válasza:


Nekem vagy 10-12 sugárból jön,igaz nekem sok tejem van,7-8 perc alatt fejek le 2 decit kézzel.

Próbálj meg fél órával szopi után fejni,mert rögtön utána már sokkal nehezebben indul meg a tejleadó reflex és lehet ezért nem jön jól,mert be sem indul.

2011. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az szerintem nagyon jó, az avent kézi. Én is azzal fejtem. Szerintem elég a napi 3* fejés. Amúgy attól is függ mennyi idős a babád. Nekem az első fejlődési ugrás 3 hónap környékén volt, akkor úgy éreztem, hogy kevesebb tejem van, akkor kellett szaporítanom. Fejtem én is szoptatások után, meg a kisfiam is többet szopizott akkor, ennek köszönhetően jól ment tovább a dolog:-)
2011. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokból szokott jönni, csak akkor jön egyből, amikor nem is igazán van benne. Amúgy vagy 10-ből.
2011. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
42!
2011. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy nem is igazán van akkor tejem?
2011. júl. 15. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
De igazán van tejed. De csak annyi, amennyi a babának kell. Én minden esetben csak 3 hétig fejtem, utána beállt a mennyiség a baba igényeire.
2011. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én örülök, ha egy "sugárban még csöpög valami. Kevés nagyon a tejem, ezért is próbálom fejéssel szaporítani. :-(
2011. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a mellszívó bimbócsatornája összenyomja a mellbimbódat? Próbáld meg a szilikonbetét nélkül!


Általában 9-16 tejcsatornán jut el a tej a mirigyektől a bimbóhoz. Ez ennyi sugarat jelent.

2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!