Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy alakult 5 hónapos babátok...

Hogy alakult 5 hónapos babátok súlygyarapodása?

Figyelt kérdés
Hány grammot hízott egy hónapban? Mennyivel született, s most hány gramm?
2011. jún. 23. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, voltunk védőnőnél, s most 5945 grammot mértek, s 68 cm. Szóval egy hét alatt 135grammot hízott.

Megbeszéltem vele, várunk a hozzátáplálással. Megvárjuk jövőhéten hogy fog fejlődni.

Még igazából most csütörtökön lesz 5 hónapos.

2011. jún. 28. 12:56
 12/14 anonim ***** válasza:

jómagam nagyon kicsi baba voltam. a kiskönyvem szerint 2600-al születtem, 5500 voltam 5 hónaposan. és fölnőttem, 170 cm-es nő lett belőlem, de tény, hogy kicsi voltam, az is tény, hogy Anyukámnak is épphogy volt teje.

vagyis: a babád pici, de nem lesz baja, az emberi szervezet ügyesen kompenzál. ugyanakkor ha pótolsz, biztos beindul a gyarapodása, ha nem, akkor meg úgyis ha majd hozzátáplálsz, akkor fogja behozni a lemaradást. személy szerint már rég adnék neki pótlást, de nem történt így se semmi, szívósak ők

2011. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 1 hét alatt ennyit hízott, akkor egyértelmű, hogy NEM KELL a hozzátáplálás.
2011. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát... Ez egy db. hónap, átlagban is meg kéne lenni annak a 130-nak (még azt mondom, hogy többnek is). Nem akarok vitázni, ez saját, szubjektív vélemény.
2011. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!