Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Leirnátok konkrétan, nektek...

Leirnátok konkrétan, nektek milyen étel vált be arra, hogy tápláló legyen a tejcsitek?

Figyelt kérdés
pld: a barátnőm a zsiroskenyérre esküszik...stb.
2009. márc. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
madartej,husleves,rantssal keszult levesek,krumpli(fott),teljes kiorlesu,magvas kenyer.
2009. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rántott leves
2009. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél mindent, amit megkívánsz és a babád pociját nem bántja. Én soha sem ettem olyanokat, akiket előttem felsoroltak, mégis már a 4. babámat tudom szoptatni minden gond nélkül. Biztosan ebbe a genetika is belejátszik:)))
2009. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a magas szenhidrat tartalmu etelek pl.: tesztafelek, krumpli stb. A rantott leves is jo volt, illetve az alkoholmentes sor.
2009. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. mindent ki fogok próbálni. bár már 5 és fél hónapja szoptatok, de mindig azt gondolom, hogy "üres" a a tejem. olyan kis vékonyka a kisfiam, nincsenek rajta hurkák. bár az orvos azt mondja, hogy jó igy.
2009. márc. 16. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!