Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hónapos babának citromfűtea?...

7 hónapos babának citromfűtea? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Amióta ülni és kúszni próbál, éjjel borzasztó nyugtalanul alszik, dobálja magát, forgolódik, és nyöszörög... Mindig mellre teszem, hogy megnyugodjon, de fél óra múlva minden kezdődik elölről... Valaki próbálta mára citromfű teát? Nem ártanék vele? Esetleg más megnyugtató módszer?
2011. máj. 24. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
chamomilla 15 ch és viburcol kúpról hallottam, ezek homeopátiásak. de NINCS saját tapasztalatom. bocs.
2011. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Szerintem te is tudod: 1000%, hogy a babád mozgásfejlődése miatt van most ez, amire viszont az egyetlen igazi megoldás az idő lesz... :)

De ha a tea segít és attól kicsit megnyugszik, akkor nyugodtan. Én nem használtam, úgyhogy nem tudok tapasztalatot írni, de járj utána, hogy ilyen kicsinél hogyan kell használni. Biztosan kisebb adagban szabad csak stb.

2011. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!