Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes, vagy tápszeres a...

Anyatejes, vagy tápszeres a babád? Alapvetően nyugodt természetű, vagy inkább "hisztis"?

Figyelt kérdés

Megihletett az egyik előző kérdés. A tudományosság igénye nélkül szeretnék egy kis közvéleménykutatás jellegű dolgot, kérlek, válaszoljatok minél többen!


Remélem az ominózus kérdés feltevője nem veszi bántásnak, nem annak szántam, csak hirtelen elkezdett érdekelni.


2011. máj. 16. 11:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nem akartam írni amit az elöttem válaszoló írt,hogy ne vegy esenki magára.Tényleg,nincs hisztis gyerek,csak türelmetlen szülő.Néha tapasztalom saját magamon .
2011. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Huh, írtam, hogy egy hirtelen ötlet volt csak, nem gondolom komolyan, hogy ebből most egy tudományos igényű kutatás lesz. Gyerek, család, hobbi plusz a munkahelyemnek is bedolgozok így GYED alatt, szóval se időm, se energiám...


(Nem is beszélve arról, hogy hogy tudnék annyi anyukát összegyűjteni, hogy értékelhető adatmennyiség összegyűljön.)


Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! Ha véletlenül a közeljövőben lesz időm és berakom SPSS-be a válaszokat, akkor írok adatokat!

2011. máj. 18. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!