Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Angyali" természetű gyermeked...

"Angyali" természetű gyermeked milyen jegyben született? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Angyali: baba korában jól aludt, szinte soha sem sírt, max. ha éhes, beteg, fogfájós volt. Totyogóként is jól aludt, hamar elfogadta, ha valamit nem szabadott, nem hisztizett, jól evett. Mindenkivel barátságos, kedves, mosolygós, nyitott. Apára, mamára rá lehet hagyni, de idegen helyen azért figyeli anyát. Óvatosan fedezi fel a világot, intelligens, nem akaratos. Most más nem jut eszembe, ilyesmikre gondolok... Remélem, van még ilyen gyerek.
2011. aug. 14. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ikrek jegyű

a második nyilas, ő is ilyen, kivéve a hisztit. Fiú létére levágja magát a földre és hisztizik, pedig ezt soha nem láthatta a nővérétől. De ott kell hagyni, 20-30 másodperc alatt megnyugszik és már fülig is ér a szája, amint felkelt a földről. A lányunk 4 hetes kora óta aludta át az éjszakát, a fiunk 6 hetes kortól. Nagyszülőkre akár a mi nyaralásunk idejére is rá lehet bízni őket. Óvatosak, szót fogadnak. Nem hiszem egyébként, hogy ezt a csillagjegy határozná meg. Nyugodt család vagyunk, velünk sem volt probléma kicsiként, a csillagjegyeink teljesen különböznek a gyerekekétől.

2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen voltam, mérleg vagyok... Aztán mindez eltűnt a kamaszkorom idejére, akkor lette igazán ördög! Aztán azt is kinőttem és azóta kellemes egyensúlyban van az angyalom és az ördögöm is :)
2011. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaz, mégcsak 3 hónapos, de bika. Épp ma reggel mondtam, hogy szívás lett volna, ha elsőnek születik, mert akkor azt gondoltuk volna, hogy minden gyerek ilyen. Másfél óra volt a szülés, 4 kilóval született. A kórházban pár nap után megkérdeztem, hogy normális-e, hogy még nem sírt, mert csak evett és aludt. 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát, nem volt hasfájós sem. Sokat mosolyog, csak akkor sír, ha éhes, vagy álmos. Fürdésnél sosem sír, azaz de, 2 alkalommal, de szerintem már éhes és álmos volt. Az oltás után sem lázasodott be. Jó nagy kisfiú, 3 hónaposan azokat a ruhákat hordja, amiket a nővére 6 hónaposan. Megnéztem a babakönyveket, épp most akkora, mint a tesó 6 hónaposan. Reggel nem sírással kelt, hanem a zenélő forgót rugdossa neki a kiságy szélének. Most voltunk Balcsin, a 4 napból 3-at végigaludt. Ha fent van, akkor olyan nagyon komolyan nézeget körbe, és annyira sugárzik róla a nyugalom. Remélem, így is marad. Örültem, hogy a Bika jegyében született, barátnőm is az, és olyan jó természete van, ő is egy ilyen nyugodt típus.
2011. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
első vagyok, és én is mérleg, a kamaszkorban én is megbolondultam...
2011. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem minden gyerekemre ráillik ez, azt hittem, valamit jól csinálok, de lehet, hogy csak a csillagok... :)


Oroszlán, bika, skorpió jegyűek..

2011. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ikrek fiam nem ilyen, Ő pont az ellentéte ezeknek. A bak lányom 6hónaposan ilyen.
2011. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én lányomról írtál volna. Mindig arra gondolok Vele kapcsolatban, hogy egy igazi kis angyal jött el hozzám. Bika jegyű.
2011. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bak és Bika jegyűek!
2011. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Oroszlán, oroszlán aszcendessel.

Angyali, soha semmi probléma nem volt vele, talán csak annyi, h túl jó gyerek, egyszerűen nem fér a fejébe, h mások elveszik a játékát, lökdösődnek.

Az oviban tündérkének hívják.

Utcán idegenek megállítanak, h gratuláljanak, h milyen angyali, h a szemén is látszik, h milyen kiegyensúlyozott, boldog kisgyerek.


Nem az én érdemem:)

Még annyit, h 2 hónapos volt, már a huszadik ébredés volt éjszaka, nyűgösködött, mondtam neki, h anyának pihenni kell, h jó anyukád legyek, mert lassan a végét járom, 10 percen belül elaludt, és többet éjszaka pár fogzással töltött éber éjszakát leszámítva alszik, mint a bunda.

2011. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az enyém nem jó evő, de ettől eltekintve igazi angyal, jól alszik, napközben játszik, ide-oda sétálgat, vagy mesét néz, vagy "segít". 22 hónapos, mérleg.
2011. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!