Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Angyali" természetű gyermeked...

"Angyali" természetű gyermeked milyen jegyben született? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Angyali: baba korában jól aludt, szinte soha sem sírt, max. ha éhes, beteg, fogfájós volt. Totyogóként is jól aludt, hamar elfogadta, ha valamit nem szabadott, nem hisztizett, jól evett. Mindenkivel barátságos, kedves, mosolygós, nyitott. Apára, mamára rá lehet hagyni, de idegen helyen azért figyeli anyát. Óvatosan fedezi fel a világot, intelligens, nem akaratos. Most más nem jut eszembe, ilyesmikre gondolok... Remélem, van még ilyen gyerek.
2011. aug. 14. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Halak lányom ilyen. 12 éves.
2011. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ikrek fiam van, de pontosan a leírtak ellentéte. :)
2011. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kislányom bika jegyű. Azt kivéve, hogy nem éppen jó evő, minden illik rá a felsoroltak közül.

Végtelenül nyugodt kislány, a hiszti csak a dackorszakban volt jellemző.

Egyedül hosszú ideig eljátszik. Nem irigy, de eleinte eléggé tartózkodó, óvatos.

Viszont meglehetősen lassú mindenben, teljesen ráér, tökéletesen nyugodt. :)

2011. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Halak jegyben születtek a kisfiaim. Ők ilyenek, nagyon kedvesek, barátságosak, érdeklődőek, 3 hónapos koruktól átalusszák az éjszakát, nem voltak se fog-, se hasfájósak, mindent és sokat esznek. 2,5 évesek, remélem így is marad :)

Én is halak vagyok, sógorom is, férjem mérlek, és nem volt ránk panasz kicsiként.

2011. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az én kislányom bika jegyű, és olyan, mint amit leírtam fent. Mindig mondják, mikor megismerik, hogy ez már nem is igaz, ilyen jó gyerek nem létezik!

2011. aug. 14. 21:49
 16/16 anonim ***** válasza:

halak :)

az alvast leszamitva mindenigaz (jol aludt, este 11tol reggel 11ig :)))

2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!