Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes, vagy tápszeres a...

Anyatejes, vagy tápszeres a babád? Alapvetően nyugodt természetű, vagy inkább "hisztis"?

Figyelt kérdés

Megihletett az egyik előző kérdés. A tudományosság igénye nélkül szeretnék egy kis közvéleménykutatás jellegű dolgot, kérlek, válaszoljatok minél többen!


Remélem az ominózus kérdés feltevője nem veszi bántásnak, nem annak szántam, csak hirtelen elkezdett érdekelni.


2011. máj. 16. 11:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A megihlető kérdés feltevője vagyok. :)

Az én babám 3 hónapig kizárólagos anyatejes volt, most már tápszeres, de akkor is és most is ugyan olyan nyugis.

2011. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Remélem nem vetted sértésnek! Felpontoztam mindenkit.
2011. máj. 16. 12:23
 13/32 anonim ***** válasza:
Fiam anyatejes és nyugodt baba volt, lányom szintén és kevébé nyugodt.
2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
az enyém kezdetektől "vegyes tüzelésű", nagyon kiegyensúlyozott és nyugodt baba, de iszonyat akaratos, ami most már (1,5év) dacba és hisztibe megy át:)
2011. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes és hisztis. 2 hónapos. De lehet, hogy a tászerrel is hisztizne, nem tudom. Tényleg ez a baj a szoptatással, hogy sosem tudja az ember, hogy most vajon eleget evett-e, fél órával a szopi után azért bőg mert éhes, vagy csak mert olyanja van.
2011. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

az enyém szopis (nem is ismeri sajna a cumisüveget), de nagyon nyugodt gyerkőc!Bár én hordoztam/hordozom is....de nem hinném hogy hogy ettől függ!


Szerintem ez is "genetika",meg szopisoknál ugye az anya lelkiállapota is számít!


Másféél éves a lányom

2011. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak anyatejes,5,5 hónapos,a világ legnyugodtabb kisfiúja.
2011. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 xStefix ***** válasza:
100%

Na, akkor csak én nem tudom, mit jelent az pontosan, hogy "hisztis" gyerek? :D

Lehet, hogy akkor se mondanám ezt az enyémre, pont a szóhoz tartozó negatív tartalom miatt, ha így is lenne...


Az elején tápos is volt részben, de még mindig anyatejes - kicsiként nyugodt, 2 éves kora óta kevésbé.

Akkor? :)

2011. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mindkettő anyatejes és mindkettő extranyugis.
2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

tápszeres. nyugodt, legtöbbször szinte percre pontosan 3 óránként kér enni. az éjszakákat átalussza pedig nincs két hónapos se.

persze neki is vannak rossz napjai, akkor nem cicivel, vagy játszócumival lehet megnyugtatni, hanem ha egy picit felvesszük.

de én nem (csak) a táplálásnak tudom be a nyugodtságát, lehet, hogy ilyen az alaptermészete.

2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!