Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 honapos babat hogy kell...

8 honapos babat hogy kell raszoktatni a cumis uvegre, mikor az anyuka sajnos nemtud mar szoptatni? Lehet hogy a tej nem izlik neki belole?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktattam már rá, csőrös pohárból kapta a tápszert és nagyon szerette.
2009. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk se tud a kisfiam cumisüvegből inni én is csőrösből próbálkozom(avent varázsitató)
2009. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, kifogom próbálni. De nálunk nem is az a baj, mert elveszi az üveget, csak mikor megérzi hogy tejecske van benne, egyben kiköpi
2009. márc. 8. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A csőrös pohárnak van olyan változata, ami nem átlátszó és úgy nem látja, hogy mi van benne. Ha meg akkor sem issza meg, esetleg próbáld másfajta tápszerrel. Amúgy milyet iszik?
2009. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
boci tejet próbáltam neki, pár napig megitta, utána megbetegdett és azóta nem hajlandó meginni a tejet. tápoktól sugárban hányt. és attól félek ha teljesel elapad a tejem mit fogok neki adni???? szerintem ő csak cicizni akarna
2009. márc. 8. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a tejpépeket szereti? Sokan azt szokták adni tápszer helyett
2009. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos pár kanál után már ellenkezik, úgyhogy ezért aggódok, nehéz eset a kis puncikám
2009. márc. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!