Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt a baba?...

Miért csinálja ezt a baba? Kevés lehet a tejem, hogy estére sír?

Figyelt kérdés
5hetes kisfiam szinte egész nap fent van, csak fél órát alszik délelőtt..délután van mikor nem is alszik és mindig szopizna.este már nyűgös sírós.kevés lehet a tejem hogy estére sír?meg a mellem is tök puha estére a folyamatos szopitól.de ha folyamatosan termelődik akkor többnek kéne inkább lennie.
2009. márc. 6. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj az én fiam is ezt csinálta kb. ennyi idősen 2 hétig. Szinte egész nap a cicin lógott. Először azt hittem kevés a tejem aztán kiderült, hogy 5-6 hetes kor körül van egy növekedési ugrás. Ilyenkor sokkal nyűgösebbek. Én nem tudtam mást csinálni cicire raktam,amikor akarta (szinte egész nap) nem volt egyszerű az a két hét.Kitartás!

2009. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat ezt soha nem lehet tudni mitol lehet. Lehet hogy tenyleg novekedesi ugaras, lehet hogy csak annyira faradt hogy mar nem tud elaludni vagy lehet az hogy nem eleg a tejcid mar estere.

Kb az en aprosagon is 5 hetesen ugyan ezt csinalta. Egy heten keresztul kiserleteztunk es meglett a valasz. Este miutan szopizott es mar nem evett tobbet megkinaltam tapszerrel. Hat meg 60ml megevett es uy elaludt mit a kisangyal. Ez azota is igy van. Csak este kell potolni. Egesz nap eleg a tejcim de estere mar nem. Akkor potlast kap es joizuen elalszik es alszik reggelig. O most hetfon lesz 4 honapos. Ugy voltam vele hogy nem akartam tapszerezni, de ha muszaly akkor inkabb egyen.

2009. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Estére már nagyon fáradt lehet, és minél fáradtabb annál nehezebben alszik el. Őneki még sokat kéne aludni.

Az is lehet, hogy mivel egész nap szopizik a babóca, nem tud rendesen kiürülni a pocija, és ettől fáj neki.

2009. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!