Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért alszik be a cicn 10...

Miért alszik be a cicn 10 perc után egy hetes babám?

Figyelt kérdés
Legalább további 10 percbe telik mire "magához tér" és újra rákap mohón a cicre? Olyan, minhta elfáradna benne.
2009. febr. 28. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lányom is bealudt az első hetekben. Nekem azt mondta a doktornő, hogy azért, mert picit besárgult attól ilyen aluszékony. Javasolta, hogy csipkedjem a pajeszát, talpát. Nekem bejött. Persze nem durván, de akkor ha még csukott szemmel is, de félálomban jót evett.
2009. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia


nekem is ezt csinálta a kislányom, ő is kicsit sárga volt azért aludt olyan hamar el mindíg.

Én evés közben ha elaludt kicsit megnyomkodtam a nóziját, arra felkelt és szopizott tovább

5 hetes kislány anyucija

2009. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a szopizás sokkal nagyobb munka ám a kicsinek mint amilyennek látszik. Eleinte az én lányom is meg-megpihent közte. Egyre erősebb lesz és egyre többet tud majd szopizni.
2009. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!