Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már 2 hónapja csak szoptatok....

Már 2 hónapja csak szoptatok. Ma viszont megjött a vérzésem. Ez nem probléma?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a babaák ilyenkor van hogy nem fogadják el a cicit.Miért jött meg, jele nt ez valamitŰ?
2009. febr. 28. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem probléma ha menstruálsz,ez mindenkinél máskor következik be.Nekem 6 hónapos volt a babóm amikor először megjött.Most 9 hós és azóta csak 1X jött meg.Gondolom amíg szoptatok rendszertelen marad.Igen én is hallottam,hogy sok babóca ilyenkor nem fogadja el a cicit,mert megváltozik a tej összetétele,íze.Nálunk szerencsére észre sem vette,hogy megjött.

Ez csak azt jelenti,hogy újra van peteérésed,kezd helyreállni a hormonháztartásod!

2009. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!